ВО "Свобода"

ENG

19 серпня 2015
Павло Кириленко: Відкладення терміну приватизації ОПЗ треба використати для запобігання його продажу
Павло Кириленко: Відкладення терміну приватизації ОПЗ треба використати для запобігання його продажу

Відкладення терміну приватизації ОПЗ - результат тиску громадськості та обґрунтованих претензій щодо заниженої вартості заводу. Цей час треба ефективно використати, аби переконати і натиснути на уряд відмовитись від задуманого. Про це заявив голова Одеської обласної організації ВО "Свобода" Павло Кириленко, коментуючи рішення Кабінету міністрів від 19 серпня щодо відкладення приватизації стратегічного українського підприємства ПАТ "Одеський припортовий завод", нібито, щоб провести її за новими правилами.

"Яценюк на засіданні Кабміну ретранслював сказане громадськістю, в тому числі народними-депутатами свободівцями. Однак на цьому не потрібно зупинятись адже йдеться про питання економічного майбутнього держави. Очевидно, що кошти, отримані внаслідок приватизації підуть на так зване "проїдання", латання дірок в бюджеті, в довгостроковій перспективі держава не матиме ні стратегічного підприємства, ні отриманих від його продажу коштів. Приватизація була би доречною, якщо би дійсно гроші спрямували в реальний сектор економіки чи на забезпечення енергетичної незалежності держави. Тому зараз дуже важливо продовжувати тиснути на уряд", - наголосив свободівець.

Павло Кириленко зазначив, що Одеська "Свобода" продовжує кампанію проти приватизації ОПЗ, передбаченої постановою Кабінету міністрів №271 від 12.05.2015 р. "Перший етап акції полягає у інформуванні громади, зокрема працівників заводу, щодо економічних, соціальних та екологічних небезпек внаслідок продажу ОПЗ в теперішній час. Наступним кроком стане наполеглива вимога до уряду відмовитись від своєї ініціативи. Закликаю громадських активістів, експертів, робітників заводу активно до неї долучатись", - наголосив свободівець.

Націоналіст також прокоментував вчорашній емоційний спіч голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі про те, що завод контролюють олігархи. "Такі заяви мали б звучати в Будинку кабміну на адресу голови уряду і профільного міністра. Якщо державний завод контролюють олігархи, то це лише свідчення непрофпридатності уряду", - підкреслив Павло Кириленко.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"