ВО "Свобода"

ENG

8 вересня 2015
Затримання і арешти лідерів одеського Автомайдану та "Правого сектора" - продовження політичних репресій чинної влади
Затримання і арешти лідерів одеського Автомайдану та "Правого сектора" - продовження політичних репресій чинної влади

Влада Порошенка-Яценюка-Авакова продовжує переслідування активістів з національною позицією, в той же час - потурає очевидним злочинцям Майдану, даючи їм можливість уникнути правосуддя. Про це заявив голова Одеської обласної організації ВО "Свобода" Павло Кириленко, коментуючи арешти 8 вересня Приморським районним судом Одеси лідера обласного осередку "Правого сектора" Сергія Стерненка та очільника місцевого "Автомайдану" Євгена Резвушкіна.

"Чи пригадує хтось, щоби зі сцени Майдану заявляли, що після перемоги революції влада в першу чергу візьметься за "Свободу", "Правий сектор" і "Автомайдан", які відстоюють ідеали Революції Гідності? Обіцяли реформи і що Партія регіонів та "Беркут" сидітимуть у тюрмах. В результаті реформ практично немає, Партія регіонів - один із партнерів влади у ВР, одіозні "регіонали" зловтішаються арештами патріотів, а ті, хто боровся за цю владу, тепер змушені від неї захищатися", - зазначив свободівець.

Серед тих, хто чиненайбільше зрадів арештам одеських активістів - екс-голова ЦВК, колишній член "Партії регіонів", депутат від Опозиційного блоку Сергій Ківалов. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"