ВО "Свобода"

ENG

18 жовтня 2015
Андрій Іллєнко: За відсутності фракції "Свободи", в Одеській міській раді, як і раніше, домінуватимуть антиукраїнські елементи
Андрій Іллєнко: За відсутності фракції "Свободи", в Одеській міській раді, як і раніше, домінуватимуть антиукраїнські елементи

Відсутність свободівців у місцевих радах Одещини повністю розв'яже руки антиукраїнським організаціям, місцевим ділкам та політичним пройдисвітам. Про це 18 жовтня 2015 року під час зустрічі з одеситами заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

Андрій Іллєнко спілкується з одеситами
Андрій Іллєнко спілкується з одеситами

"Сьогодні, коли здійснюється реванш антиукраїнських сил, чинна влада робить усе можливе, аби ліквідувати єдину системну опозицію. Замість того, щоб долати наслідки правління режиму Януковича, влада цинічно оббріхує патріотичні сили та вчиняє провокації, розглядаючи їх як засіб розправи над патріотами. Тому і відбувається так, що регіонали, які мали б сидіти у тюрмах за злочини проти країни та громадян, балотуються на посади міських голів, у депутати місцевих рад. А в цей же час патріотів, які боролись з антиукраїнським кримінальним режимом, переслідують і саджають за ґрати.

На цих виборах нам важливо відділити зерна від полови. Бо ті ідеї та цінності, які сповідувала "Свобода" з самого початку свого існування, хто тільки не взяв на озброєння. Але реальні їх справи протилежні. Патріотичними гаслами вони навчились прикривати злочини та корупцію. Згадайте Одеську міську раду чинного скликання, де так звані націонал-демократи в унісон з регіоналами і кремлівською партією "Родіна" голосували за "сохранєніє русского язика", червону зірку на гербі Одеси, червоні прапори. Такому цинізму і брехні час покласти край", - наголосив свободівець.

Окрім Одеси, Андрій Іллєнко відвідав місто Южне, де також провів зустріч з місцевими мешканцями.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"