ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2016
Одеська міськрада не полишає спроб дестабілізувати ситуацію в місті
Одеська міськрада не полишає спроб дестабілізувати ситуацію в місті

Одеська обласна організація ВО "Свобода" вимагає від Служби безпеки України, Генпрокуратури і Адміністрації Президента попередити спроби розхитування ситуації в Одесі з боку міської влади. В иншому разі вся відповідальність за дестабілізацію обстановки в місті лежатиме на центральній владі.

2 грудня на сайті Одеської міської ради з'явилося повідомлення про скликання громадських слухань для обговорення перейменування топонімічних об'єктів на території Одеси. На сайті також розміщено проєкт перейменувань, який повністю суперечить законодавству України про декомунізацію.

Як зазначає прес-служба Одеської "Свободи", відповідно до цього проєкту, одеситів хочуть позбавити вулиць, названих на честь Івана та Юрія Лип, Дмитра Донцова та Миколи Міхновського, захисника від проросійської нечисти Ігоря Іванова, який віддав життя за українську Одесу 2 травня 2014 року, та одеситів-захисників України, які загинули на фронті московсько-української війни. Натомість, місцева влада намагається повернути назви на честь українофобів. Наприклад, проспект, названий на честь Жукова (замість проспекту Небесної сотні).

Нагадаємо, що попередні "громадські слухання" 26 серпня 2016 року, на які міська рада звезла латентних та відкритих прихильників "русскава міра" з Куликового поля, провести не вдалося: патріоти заблокували трибуну і не допустили проведення антиукраїнського шабашу під виглядом громадських слухань. Як наслідок представники муніципалітету були вимушені перенести слухання.

Показово, що в розпорядженні Одеського міського голови Труханова про скликання вищезгаданих громадських слухань, окрім стандартних пунктів для організації подібних заходів, є ще й заувага до департаменту муніципальної безпеки спільно з ГУ Національної поліції "забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення громадських слухань" і навіть "забезпечити чергування машини швидкої допомоги". Очевидно, що влада, випробовуючи терпіння активістів та вже навчена гірким для себе досвідом попередніх "громадських слухань", цього разу готова на все, аби досягнути свого.

Складається враження, що "мер"-сепаратист поспіхом, намагається до закінчення року виконати чиєсь завдання розхитати ситуацію в Одесі.

Вимагаємо від Служби безпеки України, Генеральної прокуратури й Адміністрації Президента звернути увагу на ситуацію в Одесі й не допустити дестабілізації.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"