ВО "Свобода"

ENG

6 грудня 2016
На посаду директора Одеського академічного театру вкотре намагаються призначити сепаратиста
На посаду директора Одеського академічного театру вкотре намагаються призначити сепаратиста

6 грудня о 11:00 на 6-му поверсі 2-го корпусу адміністративної будівлі Одеської ОДА (вул. Канатна, 83) відбудеться засідання закритої комісії з питання призначення в незаконний спосіб директора Одеського академічного російського театру. Показово, що єдина кандидатура на цю посаду - нинішній директор театру, скандально відомий приятель українофоба-сепаратиста Ігоря Маркова Олександр Копайгора.

Копайгора Олександр Євгенович, "заслужений працівник культури України", має красномовну політичну біографію, яка почалася 2010 року: тоді він невдало балотувався до Одеської облради за списком Партії регіонів. Два роки потому він вже шукав своє щастя в партії "Родіна", будучи довіреною особою свого близького приятеля та ідейного соратника Ігоря Маркова на парламентських виборах у 133-му мажоритарному окрузі. Тоді компанію Копайгорі склали адвокат Маркова Казарновський та зірка "Новоросії" - відомий політичний блазень Анатолій Вассерман.

Копайгора неодноразово співав хвалебні оди Маркову, називаючи його "головною надією російської культури в Одесі". Ще 2008 року ці старі друзі спільно відкривали "Російський клуб Одеси", а 2010-го під гаслами "Сталін, повернися!" і "Слава НКВД!" у театрі пройшла скандальна антиукраїнська виставка "Волинская рєзня".

Одеська "Свобода" закликає всі патріотичні організації, небайдужих активістів та представників ЗМІ прийти 6 грудня за адресою: вул. Канатна, 83 (6-й поверх) об 11:00 та не допустити призначення сепаратиста й адепта "русскава міра" на керівну посаду в галузі української культури.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"