ВО "Свобода"

ENG

31 жовтня 2010
Виборча програма Одеської "Свободи" до міської ради - "Українському місту ‒ українську владу!"
Виборча програма Одеської "Свободи" до міської ради - "Українському місту ‒ українську владу!"

Виборча програма Одеської "Свободи" до міської ради - "Українському місту ‒ українську владу!".

1. Влада і городяни:

1.1 Примусити місцеву владу та депутатів щоквартально звітувати про результати своєї діяльності. Депутати від ВО "Свобода" шляхом проведення народних "Віче" (громадських слухань) розповідатимуть громаді про свою діяльність та діяльність місцевої влади.

1.2 Добитися оновлення управлінської еліти. Залучати до органів місцевого самоврядування молодих спеціалістів на конкурсній основі.

1.3 "Зняти двері" в кабінетах чиновників, які проводять прийом громадян в соціальних службах та інших держустановах.

2. Економічний розвиток ‒ соціальна справедливість:

2.1 Вимагати від центральних органів влади України створення в Одеській області спеціальних технопарків на базі науково-дослідних установ з метою впровадження інноваційних технологій у галузях: переробки сільськогосподарської продукції і виготовлення екологічно чистих продуктів харчування, машинобудування. Дати можливість Одеському регіону повністю реалізувати свої транзитні можливості.

2.2 Створити депутатську комісію, яка перевірятиме підприємства харчової промисловості та агропромислового комплексу на використання у їхній продукції ГМО та порошкових компонентів замість природних інгредієнтів. Порушників законним шляхом позбавляти ліцензій.

2.3 Захистити українського підприємця. Спростити діяльність підприємцям за допомогою впровадження системи "єдиного вікна".

2.4 Ввести обов'язкову процедуру відкритих торгів (аукціонів) для отримання дозволів на використання природних ресурсів, що є власністю місцевих громад.

3. Національна та історична справедливість:

3.1 Припинити антиукраїнську істерію в Одеському регіоні.

3.2 Добитися закриття ЗМІ, що пропагують українофобію та моральні збочення.

3.3 Змусити місцеву владу підтримувати українські національні - громадські, молодіжні, культурологічні, релігійні об'єднання.

3.4 Відновити історичну справедливість, забезпечити збереження історичної пам'яті. Відмовитись від принизливого міфу про заснування Одеси у 1794 році. Визнати незаперечний факт заснування укріпленого міста ‒ порта на території сучасної Одеси щонайменше 800 років тому.

3.5 Невідкладно розпочати демонтаж всієї антиукраїнської символіки, увічнити в топоніміці та назвах учбових закладів м. Одеси та Одеської області імена видатних українських діячів, життя яких було пов'язане з нашим регіоном: Юрій Липа, Іван Луценко, Микола Капустянський, Роман Шухевич, Андрій Гулий-Гуленко, Євген Чикаленко та ін.

3.6 Забезпечити право українців на автентичність, плекання національних традицій і родинних цінностей, наповнити українським змістом освіту у дошкільних закладах, загальноосвітніх, музичних і спортивних школах, дитячих гуртках.

4. Здоров'я громади. Діти - майбутнє нації:

4.1 Державна школа ‒ Державне виховання. Створити комісію, яка перевірятиме факти підривної, антиукраїнської пропаганди вчителями серед учнів. Вчителів українофобів звільняти з роботи без права працевлаштування за професією.

4.2 Заборонити примусове щеплення дітей. Дозволити дитячим садочкам та школам приймати дітей без щеплень.

4.3 Заборонити перепрофілювання дошкільних дитячих закладів. Вже перепрофільовані повернути в систему дошкільної освіти.

4.4 Впровадити програму спортивного виховання молоді. Формувати культ здорової і фізично розвиненої особистості.

4.5 Заборонити пропаганду моральних збочень.

5. Реформування інфраструктури краю, збереження екології:

5.1 Оновити парк громадського транспорту трамваїв, тролейбусів. Замінити міські маршрутні таксі на автобуси великої пасажиромісткості. Створити умови для використання екологічного транспорту, побудувати велодоріжки.

5.2 Ввести в дію міську програму сортування сміття та систему штрафів за забруднення навколишнього природнього середовища, побудувати сміттєпереробний завод.

5.3 Впровадити програму забезпечення населення якісною питною водою. Побудувати нові та модернізувати існуючі очисні та каналізаційні споруди.

6. Знищення будівельної і земельної мафії:

6.1 Заборонити забудову історичної частини та приморських схилів Одеси.

6.2 Перевірити законність передачі комунального майна у приватну власність.

6.3 В умовах конкурсу на будівництво житла передбачити граничну межу рентабельності ‒ не більше 10 %, що призведе до суттєвого здешевлення житла. Збільшити податки на елітне житло.

6.4 Змусити будівельні корпорації зводити соціальне житло, перш за все для молодих українських сімей. Зобов'язати забудовників створювати міську інфраструктуру: дитячі садки, школи, спортивні майданчики, сквери, магазини тощо.

7. Звільнення Чорноморського краю від навали нелегальних мігрантів:

7.1 Припинити практику надання громадянства України незаконним мігрантам з Азії та Африки. Перевірити законність набуття громадянства України іммігрантами, які не є етнічними українцями.

7.2 Перепрофілювати центр тимчасового розміщення нелегальних мігрантів в селищі Чорноморка у притулок для бездомних українських дітей. Недопустити відкриття центру для нелегальних мігрантів в місті Одеса.

7.3 Створити загони правопорядку, підпорядковані органам місцевого самоврядування (муніципальну поліцію), з метою захисту населення від нелегальних мігрантів, етнічної мафії та проведення інших заходів по забезпеченню громадської безпеки.

Політичний відеоролик дивіться тут: youtube.com.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"