ВО "Свобода"

ENG

19 грудня 2016
Після програшних для себе громадських слухань одеська влада оголосила, що вони "не відбулися"
Після програшних для себе громадських слухань одеська влада оголосила, що вони "не відбулися"

На сайті Одеської міської ради з'явилося повідомлення про те, що через "грубі порушення" громадські слухання про перейменування топонімів не відбулися.

Місцева влада зазначає, що більшість містян не змогли потрапити до будівлі або вийшли "через бійку в залі та "застосування сльозогінного газу". Одеська "Свобода" припускає, що міська "мерія", очевидно, за містян вважає лише антиукраїнськи налаштованих активістів "Кулікового поля", яких централізовано завезли на громадські слухання. Натомість одеситів, які, незважаючи на перешкоджання муніципальної охорони міста (читай - особистої охорони Труханова), потрапили до приміщення та на цілком законних підставах отримали мандати для голосування, місцева влада за громадськість міста не вважає.

Зауваження міської ради щодо фізичного тиску із застосуванням сльозогінного газу до присутніх є хворою фантазією та проявом відчаю місцевої влади. На численних відео, які були зроблені та опубліковані цілою низкою ЗМІ, чітко видно, що незважаючи на провокації представників "завезеної громадськості", громадські слухання відбулися із дотриманням законодавства. Доказом цього є протокол громадських слухань за підписами голови, секретаря та голови лічильної комісії.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"