ВО "Свобода"

ENG

1 січня 2017
В Одесі відбувся Марш Чести з нагоди дня народження Степана Бандери
В Одесі відбувся Марш Чести з нагоди дня народження Степана Бандери

1 січня 2017 року з нагоди 108-ї річниці від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери в Одесі обласна організація ВО "Свобода" спільно з місцевим осередком ВГО "Сокіл" провели смолоскипний Марш Чести.

Під барабанний бій та скандування "Степан Бандера - наш герой!" сотні одеситів пройшли центральними вулицями міста до пам'ятника Дюку, де провели віче.

Віче розпочалося з хвилини мовчання в шану всім загиблим за українську націю. Під час заходу взяли слово голова Одеської обласної організації ВО "Свобода" Павло Кириленко та очільник Одеського осередку ВГО "Сокіл" Георгій Баріленко. Завершилася акція загальним читанням Молитви українського націоналіста.

"Тривалий час так звані націонал-демократи та кон'юктурні патріоти намагалися відмежовуватися від Степана Бандери. Але час показав, що за будь-яких режимів саме Бандера для нашої нації є уособленням боротьби за Україну і саме його життєвий шлях та змагання є прикладом для борців за Українську державу. Тому найгіднішою нашою шаною для Бандери та багатьох поколінь українських патріотів є побудова Української держави не лише за формою, але й за змістом. Над цим маємо працювати, і це має бути метою нашого життя", - наголосив очільник Одеської "Свободи" Павло Кириленко.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"