ВО "Свобода"

ENG

5 лютого 2017
В Одесі відбулася презентація книги "Як облаштувати Росію"
В Одесі відбулася презентація книги "Як облаштувати Росію"

5 лютого 2017 року в Одесі відбулася презентація книги "Як облаштувати Росію. Експертна дискусія" упорядником якої є народний депутат України VII скликання, директор аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень", автор терміну "Революція гідности", захисник Конституції Юрій Сиротюк.

Націоналіст відвідав Військово-морський ліцей, де зустрівся з курсантами та презентував їм видання. Після цього презентація відбулася для широкого кола слухачів у Одеській обласній бібліотеці ім. М. Грушевського, де кожен охочий міг поспілкуватися з упорядником та поставити йому запитання.

У книзі змодельовано майбутнє Російської Федерації. Видання містить матеріяли експертної дискусії за участи провідних українських та зарубіжних фахівців у галузі росієзнавства. У книзі дається спроба відповісти на такі питання: якою є Росія нині та яким буде політико-правовий простір на схід від України після Путіна, які можливі сценарії розвитку ситуації на території РФ у середньостроковій перспективі та як Україна має реагувати на них.

"Працюючи над темою облаштування постросійського простору, ми акцентували увагу на тому, яким чином Україна має будувати свою зовнішньополітичну східну стратегію після розколу Російської Федерації на національні держави. Також для нас важливо донести всьому цивілізованому світу правду про те, що Росія не є моноетнічною (населеною виключно "русскімі"), монокультурною країною. Тому це видання було водночас опубліковано двома мовами - українською та англійською - і розіслане по всьому світу," - наголосив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"