ВО "Свобода"

ENG

24 березня 2017
Міська влада Ізмаїла співпрацює з п'ятою колоною Кремля в Україні ‒ Московським патріярхатом
Міська влада Ізмаїла співпрацює з п'ятою колоною Кремля в Україні ‒ Московським патріярхатом

Одеська обласна організація ВО "Свобода" вимагає у представників місцевого самоврядування Ізмаїла припинити всіляко сприяти поширенню "русскава міра" через найбільш представлену в Україні п'яту колону Кремля ‒ церкву Московського патріярхату.

Так, днями до Ізмаїла має завітати одіозний українофоб, людина, яку низка ЗМІ вже не перший рік пов'язує із популяризацією ідей сепаратизму в Україні та, зокрема, на Одещині Олексій Саввін, більш відомий як митрополит Агафангел. Він прибуває до міста, аби закласти камінь до фундаменту нової церкви московського патріярхату.

Нагадаємо, що Олексій Саввін славиться всіляким сприянням розвитку сепаратизму в Україні, починаючи від участи в радикальній проросійській організації "Єдіноє Отєчєство" й оголення списку кандидатів до Одеської облради від Партії регіонів та закінчуючи хвалебними одами Путіну.

"Цікавим є й той момент, що ділянка, на якій планується будівництво церкви, належить Українському дунайському пароплавству (УДП), головою якого є депутат Одеської обласної ради від пропрезидентської партії "Солідарність" Дмитро Барінов. Громада Київського патріярхату ще в жовтні минулого року зверталася до керівництва УДП з проханням передати цю ділянку під будівництво церкви Київського патріярхату, на що отримала невмотивовану відмову. Ми вимагаємо припинити будування "русскава міра" в Ізмаїлі руками московських попів під прикриттям пропрезидентської партії "Солідарність", ‒ заявив свободівець, доброволець 95-ї ОДШБ, голова "Спілки учасників АТО" Ізмаїльщини Юрій Осика.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"