ВО "Свобода"

ENG

10 квітня 2017
У Одесі поліція затримала 15 активістів за розгін сепаратистського шабашу
У Одесі поліція затримала 15 активістів за розгін сепаратистського шабашу

10 квітня 2017 року в Одесі націоналісти розігнали сепаратистський шабаш проросійських організацій на Алеї Слави. Поліція, яка жодним чином не реагувала на антидержавні заклики українофобів, у підсумку затримала15 активістів правих організацій. Серед затриманих ‒ заступник голови Одеської обласної "Свободи" Костянтин Василець, командир Одеського "Легіону Свободи" Олександр Станков, свободівець Гліб Громов, очільник Одеського "Сокола" Георгій Баріленко та ще двоє "соколят", активісти "Правого Сектора" та патріотичних організацій.

Згодом стало відомо, що поліція таки затримала одного із адептів "русскава міра". Він викрикував: "Вон із Адєси, бандєровскіє бєси!" Власне, після його скандувань і почалися сутички, що завершилися втечею промосковських диверсантів. Його посадили в один автозак із націоналістами. На разі всіх затриманих привезли до Малиновського райвідділу поліції.

Оновлено о 14:00. Загалом затримано 15 активістів, 11 із них ‒ представники ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл". Ззараз вони перебувають у Малиновському райвідділі поліції. З-поміж затриманих є хлопці з підозрою на струс мозку, оскільки при затриманні їх били кийками по голові. Викликали швидку.

Оновлено о 14:20. Після складання протоколів усіх затриманих відпустили. Ще двоє арештованих активістів "Сокола" перебуває в Приморському райвідділі.

Прес-служба ВО "Свобода"