ВО "Свобода"

ENG

26 квітня 2017
"Мер" Труханов вчинив диверсію проти одеситів
"Мер" Труханов вчинив диверсію проти одеситів

Одеська обласна організація ВО "Свобода" вкотре вимагає від СБУ, Генпрокуратури та Президента України звернути увагу на ситуацію в Одесі та негайно вжити відповідних заходів щодо міського голови-сепаратиста Геннадія Труханова.

26 квітня 2017 року під час сесії Одеської міської ради з голосу, без внесення до порядку денного, за пропозиції голови "промерської" фракції "Довєряй дєлам" Олега Бриндака було проголосовано за повернення старих антиукраїнських назв вулицям міста, всупереч закону про декомунізацію.

Нагадаємо, що війна одеситів із сепаратистами з міської ради за присвоєння вулицям Одеси українських назв точиться вже майже рік. Активісти відстояли рідне місто, не допустивши проведення громадських слухань за участи куплених міською владою "абщєствєнніков", але на цьому "мер" Труханов вирішив не зупинятися.

Одеська "Свобода" неодноразово вказувала на те, що міський голова за вказівкою російських спецслужб намагається дестабілізувати ситуацію в Одесі, і останні події є яскравим доказом цього. В той час, коли на законне перейменування вже налаштувалися як пересічні одесити, так і представники бізнесу, міська влада вирішує поновити маніпуляції на темі назв вулиць, і відбувається це менше ніж за тиждень до роковин подій 2 травня.

На думку націоналістів, ця ситуація є проявом диверсії з боку міського голови Геннадія Труханова. Усвідомлюючи, що подібні маніпуляції навколо питання перейменувань неодмінно викличуть гостру реакцію проукраїнських активістів, керманич міста свідомо провокує одеситів на конфлікт. У цьому контексті показово, що в Міноборони ще тиждень тому попередили про підготовку російськими спецслужбами провокацій проти українських патріотів з метою спровокувати їх на радикальні дії.

Одеська обласна організація "Свобода" вимагає від центральної влади звернути увагу на антиукраїнські дії міського голови Одеси Геннадія Труханова та негайно вжити відповідних заходів.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"