ВО "Свобода"

ENG

8 травня 2017
З ініціятиви свободівця в Ананьєві відкрили меморіял на честь героїв війни
З ініціятиви свободівця в Ананьєві відкрили меморіял на честь героїв війни

8 травня 2017 року в Ананьєві, що на Одещині, відбулося відкриття меморіяльного комплексу пам'яті героїв "Небесної сотні" та загиблих вояків московсько-української війни. У відкритті взяли участь активісти Черкаської обласної організації ВО "Свобода" та комбатанти "Легіону Свободи".

Ідея створення пам'ятника об'єднала районну організацію учасників бойових дій "Легіон", яку очолює свободівець Андрій Ботнар, громадську волонтерську організацію "Великі серця" та небайдужих мешканців Ананьєва, сусідніх міст і навіть областей. Матеріяли для спорудження пам'ятника було придбано за рахунок благодійних внесків низки патріотів, місцеві підприємці поклали плитку довкола меморіялу, а небайдужі члени громади міста сумлінно приходили на толоки й разом збудували цей меморіяльний об'єкт. Черкаська "Свобода" також долучилася до створення комплексу.

Відкриття пам'ятника відбулося під час велелюдного мітингу, на який прийшло кількасот мешканців міста, від найменших до літніх людей. Серед них і учасники московсько-української війни, члени "Легіону Свободи".

"Відтепер біля меморіялу мешканці нашого міста можуть вшановувати сучасних героїв, які самовіддано поклали своє життя у боротьбі за Україну. Не кожне місто має такий пам'ятник, тому запрошуємо і людей з сусідніх районів тут віддати шану нашим спільним героям. Над створенням меморіялу працювали ми всі разом, тому я закликаю шанувати пам'ять загиблих і працю людей, руками яких споруджено це місце вшанування. Той запал, з яким громада долучилася до втілення цієї ідеї, вселяє віру, що подвиг наших героїв недаремний. І хай на їхньому прикладі в Ананьєві зростають нові й нові покоління патріотів!" ‒ оголосив керівник "Легіону Свободи" Черкащини свободівець Андрій Ботнар.

До меморіялу поклали квіти свободівці, учасники московсько-української війни, родичі та друзі загиблих військових, школярі, представники місцевої влади.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"