ВО "Свобода"

ENG

2 червня 2017
Олег Тягнибок у Одесі: Приватизація стратегічних підприємств ‒ це злочин
Олег Тягнибок у Одесі: Приватизація стратегічних підприємств ‒ це злочин

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок засудив наміри уряду приватизувати стратегічні підприємства. Очільник націоналістичної політсили назвав такі плани, зокрема щодо Одеського припортового заводу, злочином, якого не можна допустити. Таку заяву він зробив 2 червня 2017 року під час зустрічі з громадою в Одесі.

"Уже цьогоріч Гройсман хоче продати Одеський припортовий завод, що є стратегічним підприємством. Зараз завод зумисне загнали в борги перед олігархічними структурами, щоби за копійки продати з молотка. Насправді ж там попросту необхідно ліквідувати корупційні схеми та встановити ефективний менеджмент.

За підсумками 2016 року державні підприємства в сукупності виявилися прибутковими для українського бюджету. І це за умови, що на них повсюди налагоджені олігархічні схеми з відмивання коштів і мінімізації відрахувань до державної скарбниці", ‒ зазначив лідер "Свободи".

На його переконання, в час війни та економічної кризи навіть мови не може бути про передачу в приватну власність стратегічних та прибуткових державних підприємств. Це загрожує економічній безпеці України, яка й без того змушена захищати себе від збройної агресії Москви.

"Плани уряду щодо розпродажу стратегічних підприємств ‒ це яскраве свідчення того, як ці бариги у владі ставляться до України. Вони продовжують злочинні дії своїх попередників, які продали за безцінь облгази, обленерго та інші важливі державні підприємства. У підсумку вигоду отримують лише олігархи, їхні бізнесові партнери, але не українці, яких постійно обкрадають", ‒ зауважив Олег Тягнибок.

Підсумовуючи, націоналіст наголосив, що свободівці послідовно виступають за заборону приватизації стратегічних підприємств та реприватизацію вкрадених у держави.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"