ВО "Свобода"

ENG

2 червня 2017
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок провів зустріч з одеситами
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок провів зустріч з одеситами

2 червня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Одесу, щоби провести публічну зустріч з мешканцями міста. Зустріч з одеситами відбувалась у великому залі готелю "Лондонская".

Олег Тягнибок розповів одеситам про загальну політичну ситуацію в Україні та світі. Під час зустрічі порушувалися, зокрема, актуальні місцеві питання, які безпосередньо стосуються Одеської области. Серед іншого йшлося про приватизацію морських торгівельних портів та Одеського припортового заводу. Також обговорювалися останні резонансні події навколо Одеської міської ради та міського голови Геннадія Труханова:

"Наша позиція стосовно антиукраїнської та антисоціяльної діяльности "мера" Труханова і Одеської міської ради є категоричною. "Свобода" вимагає від керівництва держави провести дострокові вибори міського голови і міської ради, тому що вони яскраво показали свою антиукраїнську суть. І ті дії, які вони чинять як орган місцевого самоврядування, суперечать інтересам і прагненням одеситів", ‒ наголосив очільник ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"