ВО "Свобода"

ENG

26 червня 2017
Одеська "Свобода" долучилася до протесту проти терору над громадськими активістами
Одеська "Свобода" долучилася до протесту проти терору над громадськими активістами

26 червня 2017 року активісти Одеської обласної організації ВО "Свобода" та Одеського осередку ВГО "Сокіл" долучилися до мітингу біля стін ОДА проти систематичного терору громадських активістів та журналістів в Одеській області.

Під час протесту одесити виступили з вимогою до голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова належним чином відреагувати на регулярні випадки свавілля міської влади, зокрема на нещодавній факт побиття журналіста в стінах міської ради, недопустимість охорони сесій приватною охоронною фірмою "Зевс", незаконність функціювання муніципальної охорони. Також порушувалая проблема постійного тиску зі сторони місцевого криміналітету, а саме погроз, завдання тілесних ушкоджень, викрадень членів родин активістів-екологів, які протидіють браконьєрам у заповідних зонах, борються із незаконними забудовами, захищають прибережні зон.

Одеська Свобода долучилась до протесту проти терору над громадськими активістами
Одеська Свобода долучилась до протесту проти терору над громадськими активістами

"22 червня одеський міський голова Геннадій Труханов, відповідаючи на питання щодо одеських громадських активістів, висловив своє категоричне негативне ставлення до них. І особливо наголосив на тому, що він конкретними справами буде показувати своє ставлення до активістів. З цих слів можна зробити логічний висновок, що, можливо, останні резонансні злочини щодо представників громадськости були зрежисовані саме в стінах Одеської міської ради. Оскільки тотальна більшість громадських протестів в Одесі за останні роки стосувалися об'єктів, які прямо чи опосередковано перебувають у колі інтересів Труханова та його оточення", ‒ наголосив заступник голови Одеської обласної організації ВО "Свобода" Костянтин Василець.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"