ВО "Свобода"

ENG

18 серпня 2017
Націоналісти поставили вимогу відновити зелену зону в центрі Одеси
Націоналісти поставили вимогу відновити зелену зону в центрі Одеси

18 серпня 2017 року активісти ВГО "Сокіл" та ВО "Свобода" передали звернення щодо незаконної забудови на 5 ст. Фонтану до Державної архітектурно-будівельної інспекції та Управління архітектури і містобудування Одеської міської ради.

Націоналісти прийшли безпосередньо до керівників установ, проінформували їх щодо ситуації зі знищенням паркової території "Детской деревни АСТР" на Фонтанській дорозі, 25, і зареєстрували звернення з вимогою припинити цю забудову і зобов'язати будівельну компанію або органи самоврядування відновити зелену зону.

Нагадаємо, ця ділянка вже частково знищена задля багатоповерхового житлового комплексу "Акрополь", а її залишки в найближчому майбутньому планують також ліквідувати. Цю територію незаконно позбавили статусу паркової зони загального користування і передали під будівництво компанії "Гефест", яка є близькою до міського голови Геннадія Труханова. При цьому міська рада допустила порушення у процедурі надання дозволу на забудову і не провела громадські слухання з цього приводу.

ВГО "Сокіл" разом із ВО "Свобода" раніше провели інформаційну кампанію серед місцевих мешканців і зібрали підписи проти цієї забудови. Націоналісти продовжать і надалі разом із иншими одеситами боротися з незаконними забудовами.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"