ВО "Свобода"

ENG

18 серпня 2017
"Сокільці" передали в прокуратуру звернення щодо знищення парку
"Сокільці" передали в прокуратуру звернення щодо знищення парку

Представники ВГО "Сокіл" та ВО "Свобода" 22 серпня 2017 року передали звернення прокурору Одеської области з вимогою відкрити та розслідувати кримінальне провадження за фактом незаконного будівництва ЖК "Акрополь" на Фонтанській дорозі, 25.

Під зверненням підписалися більше сотні містян ‒ сусідів цієї забудови. Результатом роботи прокуратури має стати попередження подальшого знищення паркової зони на території "Детской деревни АСТР" та зобов'язання забудовника або відповідних органів відновити вже знищену її частину.

Нагадаємо, що з 4 га паркової зони "Детской деревни АСТР" частина вже знищена задля багатоповерхового житлового комплексу "Акрополь", а її залишки незабаром також планують ліквідувати. Цю територію незаконно позбавили статусу паркової зони загального користування і передали під будівництво компанії "Гефест", яка близька до міського голови Геннадія Труханова. При цьому міська рада допустила порушення у процедурі надання дозволу на забудову і не провела громадські слухання з цього приводу. Правоохоронні органи, зокрема, мають розслідувати корупційну складову цієї справи, а саме факт змови трьох сторін (компанії "Гефест", фонду "Детская деревня АСТР" та міської влади) з метою незаконного відчуження міської землі під забудову.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"