ВО "Свобода"

ENG

11 вересня 2017
Відповідь Одеської "Свободи" на замовні статті, якими намагаються дискредитувати націоналістів
Відповідь Одеської "Свободи" на замовні статті, якими намагаються дискредитувати націоналістів

Деяким партнерам міського голови не подобається наша боротьба за збереження парку, школи та дитячого садка. Вони не можуть дозволити, щоби ми боролися з будівельною компанією, яка забудовує багатоповерхівками територію, визнану сесією Одеської міської ради у 2009 році парковою зоною. Лише через шість років ця територію було виведено з переліку таких зон внаслідок корупційної змови користувачів землі, влади і тієї самої компанії. Цьому посприяв, зокрема, і затверджений пізніше злочинний зонінг міста, який створив всі можливості для корупції і дерибану Одеси.

Спочатку вони намагалися нас залякати: погрожували фізичними розправами і навіть стріляли в нашого побратима. Цей невдалий акт залякування став лише підсилюючим і консолідуючим фактором нашої принциповості в боротьбі зі знахабнілими бандитсько-бізнесовами елітами Одеси. Тому їхня стратегія захисту своїх корупційних інтересів перейшла в площину інформаційної війни. Але це теж не принесе їм успіху.

Ми боремося за те, щоби закони були одними для всіх ‒ і навіть для друзів міського голови. Ми не відступимо, незважаючи ані на чиїсь погрози, ані на дискредитацію в продажних ЗМІ. Це робить нас тільки сильнішими і принциповішими.

Забудова "Гефесту" на Фонтанській дорозі, 25 ‒ незаконна. І вже дуже скоро ми доведемо вам це документально!

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"