ВО "Свобода"

ENG

28 листопада 2017
Парламентарі-свободівці вимагають позбавити Труханова українського громадянства
Парламентарі-свободівці вимагають позбавити Труханова українського громадянства

28 листопада 2017 року народні депутати України від ВО "Свобода" звернулися до Президента, Голови Служби безпеки та голови Державної міграційної служби України щодо позбавлення українського громадянства міського голови Одеси Геннадія Труханова. Водночас націоналісти закликають перевірити Труханова на причетність до співпраці зі спецслужбами Російської Федерації.

Як ідеться у зверненні парламентарів, численні ЗМІ опублікували факти того, що міський голова Одеси, окрім українського, має російське громадянство. Відповідний факт підтверджується даними із офіційного сайту Федеральної податкової служби Російської Федерації.

Коментуючи подане звернення, заступник Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко наголосив: "Уже набридло, що центральна влада покриває абсолютно проросійську кримінальну вакханалію в Одесі. Останнім часом це безчинство переходить усі межі. Місцева "ватна" влада під прикриттям центральної влади, у спайці з криміналом і місцевими силовиками просто вже розпочала відкритий наступ проти патріотів і явно готує здачу Одеси під "русскій мір". Цей договорняк має нарешті припинитися. І власне для того, щоб простимулювати центральну владу відмовитися від покривання цього свавілля й нарешті почати виконувати закони, ми й подаємо це звернення".

Депутатське звернення
Депутатське звернення
Депутатське звернення
Депутатське звернення

Прес-служба ВО "Свобода"