ВО "Свобода"

ENG

23 квітня
Одеська "Свобода" закликала виступити проти влади олігархів в Україні
Одеська "Свобода" закликала виступити проти влади олігархів в Україні

У рамках всеукраїнської кампанії "За українське майбутнє без олігархів" "свободівці" звернулися до одеських міської та обласної рад із пропозицією підтримати голосуванням на черговій сесії проєкт Антиолігархічного пакета докорінних перетворень. Відповідні письмові звернення були зареєстровані в канцеляріях рад.

Антиолігархічний пакет докорінних перетворень - це низка законопроєктів, покликаних відсторонити олігархат від влади в Україні, повернути виведені з країни кошти, заборонити приватні монополії та приватизацію сільськогосподарської землі і стратегічних держпідприємств. Ініціятива вже була підтримана низкою місцевих рад різного рівня по всій Україні.

Наводимо перелік законопроєктів, з яких складається Антиолігархічний пакет докорінних перетворень:

І. Повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України.

Проект Закону N0001-1.

від 02.12.2014.

про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї.

Проект Закону N1112.

від 28.11.2014.

про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування.

ІІ. Демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки.

Проект Закону N1109.

від 28.11.2014.

про ліквідацію приватних монополій.

ІІІ. Заборона приватизації стратегічних підприємств.

Проект Закону N2424а.

від 21.07.2015.

про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо мораторію на приватизацію державного майна до стабілізації ситуації у державі).

ІV. Деолігархізація енергетики і справедливі тарифи.

Проект Закону N6341.

від 11.04.2017.

про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України).

(націоналізація електрогенерації).

Проект Закону N6583.

від 12.06.2017.

про внесення змін до Закону України Про ринок природного газу (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи).

(націоналізація енергогенерації).

Проект Закону N2408а.

від 17.07.2015.

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України.

w1.c1.rada.gov.ua.

V. Земля ‒ власність нації.

Проект Закону N2906.

від 19.05.2015.

про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення.

VІ. Новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу.

- новий Податковий кодекс із запровадженням прогресивної шкали за принципом: "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки";

- встановлення прогресивних податків на розкіш. Направляти як мінімум 30% таких надходжень на зниження споживчих цін на товари першої необхідності;

- скасування криміналізованого податку на додану вартість. Запровадження єдиного соціального податку із доходів громадян із прогресивною шкалою оподаткування та базовою ставкою 20%;

- запровадження диференційованого податку на прибуток. Зменшення податку з прибутку до 5% на ту частину прибутку підприємств, яку спрямовують на технологічне оновлення засобів виробництва згідно з передовими технологіями. Запровадження комплексного податкового стимулювання інвестицій у науку, освіту та інновації.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"