ВО "Свобода"

ENG

28 квітня
2 травня в Одесі ‒ день українського порядку
2 травня в Одесі ‒ день українського порядку

2 травня 2014 року в Одесі відбулося вирішальне випробування сили української ідеї в боротьбі з колабораціонізмом, тероризмом та іноземним впливом. В той день сотні озброєних і підготовлених проросійських злочинців під прикриттям міліції здійснили спробу відтворити в Одесі донецько-луганський сценарій: принести на українську Одещину війну, зубожіння та окупаційну владу Москви. Відсіч їм дали рішучі і патріотичні одесити. Їхній безстрашний чин став вирішальним фактором визначення долі не тільки півдня України, але і всієї держави. Він зберіг життя тисячам людей та безальтернативно утвердив в Одесі український порядок.

Тож ми, об'єднані сили українських націоналістів, переконані, що цю дату не мають права узурпувати проросійські колаборанти ‒ власне ті, хто спричиняв криваві сутички та їхні симпатики. 2 травня в Одесі не має використовуватись як міт ворожої пропаганди задля консолідації антиукраїнського елементу.

Для Одеси і для української нації ‒ це день рішучого звершення народу, який без остраху перед ворогом у смертельній небезпеці захистив своє місто від війни і хаосу. Ми відзначаємо чин живих і українських загиблих героїв 2 травня, які затвердили і відстояли в Одесі український порядок!

Прес-служба ВО "Свобода"